BILIĆ IZGUBIO DERBI ZAČELJA! Bivši izbornik nikako ne može pokrenuti WBA

Slave Bilić

Slaven Bilić je apsolutno u ‘crnoj rupi’ s njegovim West Bromwich Albionom iz koje će im trebati puno snage da se izvuku pošto su sada samo dva mjesta od začelja tablice.

Danas ih je kao domaćin pobijedio Fulham koji je utakmicu uglavnom držao pod kontrolom a WBA zapravo nije pravo ni zaprijetio.

Pobjednik je riješen u prvom poluvremenu kada je Mitrović prvo asistirao Bobbyju Reidu za 1:0 u 26 minuti da bi samo četiri minute kasnije opet na Mitrovićevo dodavanje Ola Aina postavio konačnih 2:0 za Fulham.

Do kraja utakmice Fulham je održao prednost pred dosta sterilnim igračima WBA koji su imali jednu šansu za smanjenje rezultata.

Pred Slavenom je teško razdoblje u kojem će morati pronaći formulu ako želi i sljedeće sezone igrati premierligaški nogomet sa svojim WBA.