Dinamo školski do osmine finala Kupa: Čak tri igrača upisala prvijence

Dinamo se plasirao u osminu finala SuperSport Hrvatskog kupa. U šesnaestini finala pobijedio je zagrebačke Ponikve 4:1.

Dinamo je poveo pred kraj poluvremena kada je Sandro Kulenović promiješao je obranu domaćih i matirao vratara Ponikvi. Inače, ovo je Kulenović prvijenac u 22. nastupu za hrvatskog prvaka.

Japanac Kaneko povisio je prednost plavih odmah na početku drugog dijela, a 10 minuta kasnije Kulenović šalje povratnu loptu za Marina koji odlično riješava situaciju te poentira za 3:0. U 66. minuti Ponikve smanjuju na 3:1. Strijelac je Leon Jadek. To je ujedno bio i jedini gol za četveroligaša na utakmici.

Luka Vrbančić upisao je premijerni nastup za Dinamo te zabio Ponikvama za konačnih 4:1. U tom klubu, inače, Vrbančič je i započeo nogometnu karijeru.