Dinamo slavio protiv Lokomotive na Maksimiru

Dinamo je u susretu 19. kola SuperSport HNL-a pobijedio gradskog suparnika Lokomotivu s 2:1 (1:0).

Modri su odigrali atomsko prvo poluvrijeme, poništen im je gol, nekoliko puta su pogađali vratnicu i prečku, a sasvim zasluženo su poveli pogotkom Ristovskog glavom nakon ubačaja Ivanušeca i odbijene lopte.

Na 2:0 povisili su golom Baturine nakon brze akcije Ristovskog i Špikića u 59. minuti.

No samo pet minuta kasnije Pivarić je smanjio na 2:1, a u drugom djeli znatno bolaj Lokomotiva imala je veliku pansu za izjednačenje u 72. minuti, no Cipetićeva lopta prohujala je nekoliko centimetara od okvira gola.

U završnici Lokomotiva je imala igrača više nakon isključenja Mišića u 82. minuti, ali nije uspjela izjednačiti.