Genijalni Modrić pokazao tko je ‘tata’: Ušao u drugom poluvremenu pa prelomio utakmicu

Nogometaši Real Madrida pobijedili su 3-2 talijanskog velikana Milan u prijateljskoj utakmici odigranoj u Los Angelesu, a Luka Modrić ušao je u igru u drugom poluvremenu s kapetanskom vrpcom oko ruke pa asistirao za pobjedu.

Milan je na poluvremenu vodio 2-0 pogocima Tomorija iz 25. minute te Romera iz 42.

Realov trener Carlo Ancelotti promijenio je na odmoru čitavu momčad osim vratara Andrija Lunina, inače rezervnog čuvara mreže, te veznih Federica Valverdea i Bellinghama.

Na travnjak je tada izašao i 37-godišnji Luka Modrić koji se prije šest dana vratio s godišnjeg odmora. Na poluvremenu je preuzeo kapetansku vrpcu od braniča Nacha Fernandeza.

Valverde je u 57. i 59. minuti poravnao rezultat na 2-2, a Modrić je u 84. minuti uputio dugu loptu prema napadaču Viniciusu Junioru koji je istrcao pred vratara pa zabio pobjednički pogodak.

Real Madrid će iduću pripremnu utakmicu odigrati u četvrtak s Manchester Unitedom, a zatim ga na američkoj tureniji čekaju i dvoboji s Barcelonom i Juventusom.