LUDA UTAKMICA NA POLJUDU! Hajduk ispustio priliku da se bodovno približi Dinamu, Istra uzela važan bod

Hajduk i Istra 1961 podijelili su bodove na Poljudu odigravši 2:2 u utakmici 28. kola SuperSport HNL-a.

U 2. minuti Hajduk je stigao do vodstva pogotkom Jana Mlakara. Asistirao mu je Marko Livaja skajnom prizemnom loptom.

Istra je izjednačila u 20. minuti, a strijelac je bio Luka Hujber.

Samo minutu kasnije gosti su preokrenuli rezultat. Hajduk je krenuo s centra, gosti su dugom loptom pronašli Bakrara, koji je pored dvojice domaćih igrača ljevicom pogodio rašlje.

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Benrahou je iz slobodnog udarca blizu korner zastavice pronašao Mlakara, a on je glavom na prvoj stativi pogodio za 2:2.

Na otvaranju drugog poluvremena crveni karton za Borevkovića nakon samo 15-ak sekundi igre. Izgubio je loptu i povukao Bakrara koji je sam krenuo prema golu.

U 56. minuti Pukštas je pucao glavom i pogodio vratnicu, odbijena lopta došla je do Melnjaka, on dodaje do Benrahoua koji zabija, ali pogodak je poništen zbog zaleđa.