LUDA ZAVRŠNICA U KOPRIVNICI! Slaven Belupo ispustio pobjedu u zadnjim sekundama

Prvu utakmica 28. kola SuperSport HNL-a u petak u poslijepodnevnom terminu odigrali su u Koprivnici Slaven Belupo i Varaždin, a domaćin je ispustio pobjedu u 96 minuti i rezultat je na kraju 1:1.

Susjedski, zagorski derbi odlučen je već u 12. minuti susreta, kada je Ante Crnac primio jednu loptu na vrh šesnaesterca gostiju i prekrasnim šutom lijevom nogom zabio za vodstvo.

Belupo je nakon gola malo prepustio inicijativu Varaždinu, ali do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Treći u HNL-u

Drugo poluvrijeme Varaždin je pokušavao izjednačiti, dok se Belupo dobro branio i prijetio iz kontri, i kada smo svi mislili kako je utakmica odlučena, Varaždin je izjednačio u zadnjim sekundama sudačke nadoknade na 1:1 preko Nike Domjanića. Gol pogledajte OVDJE.

Ovim remijem Slaven Belupo dijeli treće mjesto u HNL-u s 38. bodova, ali i jednom utakmicom više od Osijeka, dok je Varaždin ostao na petom mjestu s 38. bodova, prenosi Dnevno.hr.