Manchester United izgubilo od ‘fenjeraša’: Sheffield United napravio senzaciju u gostima

Twitter

Nogometaši Sheffield Uniteda, zadnji na tablici Engleske lige, napravili su najveću senzaciju 20. kola svladavši u gostima Manchester United s 2-1.

ManU je napravio veliki kiks na Old Traffordu to i situaciji kada je pobjedom nad suparnikom koji je skupio tek 5 bodova u 19 kola mogao preskočiti City i zasjesti na sam vrh.

Sheffield United je poveo u 23. minuti golom Keana Bryana, a Harry Maguire je uspio izjednačiti u 64. minuti. Momčad iz Jorkshira stigla je do velike pobjede golom Olivera Burkea u 74. minuti.

Everton i Leicester su odigrali 1-1, pa je Leicester ostao treći s 39 bodova, dva manje od Citya i jedan od Uniteda.