Nakon burnog HNL vikenda Hajduk se oglasio povodom sudačkih odluka: Evo što su poručili

U derbiju sedmog kola Supersport HNL-a Dinamo je na Opus Areni pred rekordnih 12.222 gledatelja pobijedio Osijek sa 3:2. No, dan nakon utakmice priča se samo o dva dosuđena kaznena udarca koja su, po mišljenju mnogih, sporna.

Modri su do 70. minute gubili još tri boda, ali onda Mario Zebec dva puta pokazuje na bijelu točku, a Bruno Petković u obje situacije “pobjeđuje” vratara Marka Malenicu.

Nakon što su se o kaznenim udarcima oglasili čelnici Osijeka, sada se na Facebooku kratko oglasio i Hajduk.

“Nastavi niz … Jedno kolo, dvije linije, četiri boda, osam opravdanja … Prgava familija”, napisali su.

Splićani i dalje vodeći
Hajduk je nakon sedam kola i šest odigranih utakmica i dalje prvi na tablici s 15 osvojenih bodva. Jedina utakmica koju su do sada izgubili je u subotu protiv Istre na Poljudu, a jedini pogodak postigao je Mateo Lisica u 101. minuti. No, i taj pogodak je sporan jer prema nekim analizama u začetku tog napada bilo je zaleđe Ante Ercega koje sudac Igor Pajač kao ni VAR soba nisu vidjeli.

Dinamo se sada popeo na četvrto mjesto na tablici, ima 10 bodova u pet utakmica, dok su Osječani ostali drugi s 11 bodova.