Pogledajte sjajne pogotke kojima je Saudijska Arabija šokirala Messija i društvo

Screenshot HRT

Saudijska Arabija izvela je senzacionalan preokret u drugom poluvremenu i pobijedila 2:1 protiv Argentine na otvaranju skupine C Svjetskog prvenstva.

Argentina je u prvom dijelu dominirala, Messi je u 10. minuti zabio iz jedanaesterca, a nakon toga su joj zbog zaleđa poništena tri gola, no u drugom dijelu uslijedio je šok.

Prvo je u 48. minuti Saleh Al Shehri iz vrlo teške situacije s lijeve strane matirao Emiliana Martineza, a svega pet minuta kasnije Salem Al Dawsari prekrasnim je udarcem desnom nogom pogodio dalji kut gola. Iako je Martinez taj udarac dirao, nije ga uspio obraniti.

Kliknite OVDJE i pogledajte golove.

Argentina je do kraja utakmice nizala napade na gol Saudijske Arabije, koja je sve to izdržala predvođena vratarom Mohammed Al Owaisom i kreirala jednu od najvećih senzacija u povijesti svjetskih prvenstvena.