Sjajni Vinicius donio pobjedu Realu, Luka Modrić asistirao za drugi gol

Real Madrid je pobijedio Elche (2:1) u gostima u 12. kolu La Lige i vratio se na vrh tablice.

Junak Reala bio je Vinicius Junior, koji je zabio oba pogotka. Prvo je pogodio u 22. minuti, nakon asistencije Diaza, a onda je zatresao mrežu i poslije Modrićeve asistencije u 73. minuti.

Real je prvi, iako nije u sjajnoj formi

Domaća momčad je od 63. minute igrala s igračem manje, nakon što je Guti dobio drugi žuti karton, ali je opet uspjela postići gol u 86. minuti. Strijelac je bio Milla. No, Elche više od toga nije mogao.

Hrvatski kapetan Luka Modrić na terenu je proveo 84 minute, a zamijenio ga je Camavinga.

Real je ovom pobjedom ponovo zauzeo vrh La Lige, iako je u posljednjih pet ligaških utakmica upisao samo dvije pobjede.

Elche sada ima niz od četiri utakmice bez trijumfa, pri čemu je tri puta poražen te se nalazi na 12. mjestu, prenosi Index.hr.