Tottenham rutinski slavio na gostovanju kod Bournemoutha, Perišić u igru ušao u 59. minuti

Nogometaši Tottenham Hotspura privremeno su izbili na vrh ljestvice engleskog prvenstva 2-0 (1-0) pobjedom na gostovanju kod Bournemoutha u prvom subotnjem susretu 3. kola Premier lige.

Tottenham je poveo u 17. minuti golom Jamesa Maddisona, a konačnih 2:0 postavio je Dejan Kuluševski u 63. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u igru je ušao u 59. minuti zamijenivši Papea Sarra, a u 71. minuti je dobio žuti karton zbog nesportskog ponašanja.

Tottenham sada ima sedam bodova, jedan više od Brighton and Hove Albiona, Manchester Cityja i Arsenala koji imaju utakmicu manje, dok je Bournemouth ostao na jednom osvojenom bodu.