Remi u Mostaru, zanimljiva utakmica Zrinjskog i Hajduka

Nogometaši Zrinjskog i Hajduka odigrali su 1:1 u prijateljskoj utakmici na stadionu Pod Bijelim Brijegom u Mostaru.

Zrinjski je poveo već u 3. minuti susreta. Nakon kornera u petercu Hajduka najspretniji je bio Mario Ćuže, bivši Dinamov napadač koji je pogodio za vodstvo domaćih.

Nakon uvodnog pritiska Zrinjskog probudili su se gosti i kombinacijom Krovinovića i Kalinića stigli do izjednačenja. Krovinović je asistirao Kaliniću koji se snašao u petercu i spremio loptu iza leđa Marića u 13. minuti utakmice.

Karoglan izveo mješoviti sastav

Hajduk: L. Kalinić (od 89. Pavela) – Moufi (od 82. Krstanović), Ferro (od 63. Jurić-Petrašilo), Mikanović (od 89. Mlačić), Hrgović – Odjidja-Ofoe, Pukštas, Krovinović (od 82. Skelin) – Brekalo (od 46. Dajaku), Sahiti (od 89. Bobanović), N. Kalinić (od 46. Čuić, od 82. Bačić)

Zrinjski: Marić – Ćorluka, Šunjić, Barišić, Corda – Savić, Bradarić – Malekinušić, Kiš, Ćuže – Mulahusejnović

Livaja nakon Hajdukove drame ‘pobjegao’ iz Hrvatske: Evo gdje je pronašao svoj mir